Κοπή Πίτας

Στις 21/1/2014 ο Σύλλογος Γονέων και Κηδεμόνων μαζί με τους μαθητές, τους καθηγητές και το υπόλοιπο προσωπικό του Γυμνασίου έκοψαν την πρωτοχρονιάτικη πίτα, υποδεχόμενοι και επισήμως τη νέα χρονιά στο «δεύτερο» σπίτι τους, που δεν είναι άλλο από το σχολειό μας!

Οι τυχεροί μαθητές από κάθε τμήμα έλαβαν με ευχαρίστηση τα δώρα τους, προσφορά του Συλλόγου Γονέων, στον οποίο απευθύνουμε και από αυτό το «βήμα» ευχαριστίες για την ευγενική χειρονομία και το ενδιαφέρον του για τα σχολικά πράγματα. Από τον Σύλλογο των διδασκόντων οι τυχεροί για εφέτος ήταν η κ. Βοϊβοντούδη, η κ. Μαυρογιάννη και κ. Μόκαλη, με βάση τις ισάριθμες πίτες που κόπηκαν για το καλό της χρονιάς!

Ευχόμαστε στους κερδισμένους πάντα «καλοτυχία» και για όλους τους μαθητές και εργαζόμενους στο σχολείο μας υγεία και προκοπή!