Διάκριση για το Πρόγραμμα Erasmus «Veni, vidi, …bici»

Αγαπητοί συνάδελφοι, γονείς και μαθητές,
Είμαστε στην πολύ ευχάριστη θέση να σας ανακοινώσουμε πως το πρόγραμμα Erasmus, με τίτλο «Veni, vidi, …bici», το οποίο υλοποιήθηκε κατά τα δύο προηγούμενα σχολικά έτη με συμμετοχή και του σχολείου μας, ξεχώρισε και διακρίθηκε ως «ΠΑΡΑΔΕΙΓΜΑ ΚΑΛΗΣ ΠΡΑΚΤΙΚΗΣ», όπως παρουσιάστηκε από το Ίδρυμα Κρατικών Υποτροφιών, κατά την τελευταία έκδοση των διακεκριμένων σχεδίων Erasmus. Την τιμητική παρουσίαση, μαζί με όλα τα εξαιρετικά ενδιαφέροντα «προϊόντα» του προγράμματος, μπορείτε να δείτε στην ιστοσελίδα «Erasmus+ I came, I saw… I bike !». Η ομάδα εκφράζει τις ευχαριστίες της προς τους συναδέλφους και όλους όσοι βοήθησαν στην ολοκλήρωση του προγράμματος και συγχαίρει όλους τους μαθητές που συμμετείχαν στο πρόγραμμα για το εξαίρετο αποτέλεσμα.

Η παιδαγωγική ομάδα του προγράμματος.
Τσαταλμπασίδου Μαρίνα, Κανταρίδης Νικόλαος, Μάργου Παναγιώτα, Ρόγκα Αγλαΐα, Σταθάκη Μαρία.